• hakkımızda  

   • hizmetlerimiz  

   • referanslarımız  

   • iletişim  Multimedya ve İnteraktif Uygulamalar  

Web Tasarım ve Web Yazılımın bir araya gelmesi ile İnteraktif Uygulamalar hiz kazanmıştır. İKE Yazılm, interaktif uygulamaları müşteri taleplerine ve piyasa koşullarına göre gerçekleştirmektedir.
Geçmiş zamanda İnteraktif uygulamalarda "hareket" olanağı çok kısıtlıyken, artık birçok interaktif Uygulama Adobe Flash veya HTML5 kullanarak hazırlanmakta ve böylece sınırlar sadece hayal gücünüz ile sınırlanmakta.
Dokunmatik ekranların hayatımıza girmesi ile interaktif uygulamalar hız kazanmıştır. En basit arayüz kullanımından, bankalardaki en karmaşık işlemlere, AVM'lerdeki kat planlarına kadar İnteraktif Uygulamalar hayatımızda yerini almıştır.
eKatalog ve Mobil uygulamalar gibi kullanıcının aktif olarak uygulamaları yönlendirebilmesi ile interaktif yazılımlar kullanıcıların beğenisini kazandığını ortaya koymaktadır.
Kiosk Yazılımları, Kiosk Ara Yüzleri, İnteraktif CD, Mobil Uygulamalar, eKatalog, eBroşür, Dijital Katalog, İnteraktif Web Tasarım ve İnteraktif Aplikasyon Yazılımları kullanıcının beğenisini kazanan ve alışılmışın dışında olan "iletişim çağının" en güncel yazılımlarıdır.
Ayrıca interaktif PDF formları ile alışılmışın dışında Formlar hazırlanabilmektedir.